Menu

Techniki i porady jak podrywać chłopaków

Całe mnóstwo technik i porad jak poderwać wymarzonego chłopaka

Jak poderwać faceta w pracy!

awersww

Wiele dziewczyn domyślać się jak powiedzieć do faceta tak aby on go przyjął z zadowoleniem i nie został się speszony. To misja nie jest wcale proste, ponieważ sporo mężczyzn nie nie jest przyzwyczajona dostawać komplementów od kobiet a dziewczyny twierdzą, że to tylko one powinny je otrzymywać.

W tym momencie wyjawię Ci listę komplementów które możesz mówić chłopakowi, których on nie zapomni przez długie czas.

1. Zaproponuj chłopaka o to aby aby Twojej osobie w czymś poradził. Mężczyźni uwielbiają doradzać dziewczynom, po poradzie lub po poświęconym czasie serdecznie mu daj do rozumienia ze jesteś zobowiązana.

2. Gdy będziesz z nim jechała samochodem doceń go za świetne zdolności prowadzenia autem. Ponieważ sporo chłopaków uważa się za wspaniałych kierowców, więc dzięki temu dobrze go zadziałasz mu na jego ambicje a ty sporo dodasz sobie w twojej ocenie!

3. Wiele facetów dąży do nad poprawą swojej wyglądu w w głównym stopniu jeśli o jego sportową sylwetkę, dlatego go nie wie że to widzisz go za to, że posiada tak wspaniałą posturę

4. Kiedy z nim chodzisz z i inna dziewczyna się za nim ogląda, zamiast mu urządzać docinki słowne , powiedz mu że jesteś dumą że możesz z nim iść pod rękę, taki czułe słówko wyniesie go w kosmos

5. Wszyscy faceci myślą, że kobiety uwielbiają chłopaków którzy są zabawni dlatego zawsze gdy się stara daj mu poczuć, że jest wdzięczna, że ma takie wspaniałe żarty!

6. Doceń go za jego zawód! Daj mu się odpowiedzieć mu że ten specjalizacja jest bardzo potrzebny, że jest nigdy się nie spóźnia do pracy. Będzie się czuł lepiej niż gdyby dostał podwyżka.

7. Jeżeli twój faceta jest inteligentny w każdej chwili zna wszystko na wszystko, pochwal go za jego czyny, że jest taki inteligentny, że ma szeroko pojętą pojęcie na Sporo zagadnień.

To właśnie przez mnie stworzona subiektywna spis komplementów dla facetów dzięki którym zyskasz w oczach mężczyzny sporo! Miej na uwadze niekoniecznie, że nie możesz wykorzystywać ich dość w krótkich odstępach czasu bo spadnie ich one swoją moc!

© Techniki i porady jak podrywać chłopaków
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci