Menu

Techniki i porady jak podrywać chłopaków

Całe mnóstwo technik i porad jak poderwać wymarzonego chłopaka

Jak zdobyć faceta najlepszego!

awersww

Teraz poznacie się jak poderwać faceta który jest dla Ciebie tym jedynym. Porady nie są takimi wspaniałymi radami, trzeba je traktować z ograniczonym zaufaniem ponieważ każdy facet jest różne i podobnie ma ułożone w umyślę. Też inne ma obrazy jeśli ma na myśli o kobietę z którą pragnie być.

1406057428_spwtqb_600

Po pierwsze bądź nie ekscytuj się, jest to główny część jeśli chodzi o uwodzenie chłopaków! Mężczyźni nie uważają za bardzo przeklinających kobiet dlatego nie przeklinaj przy nim, jednakże również ponad normę spożywanie alkoholu może dobrze odrzucić podrywanego mężczyznę od Ciebie! Również prosty dostęp do Ciebie może wyjść na jaw się nie odpowiednim celem, dlatego nie udawaj szybko dostępna, właśnie dlatego jak głosi powiedzenie łatwo przyszło, łatwo poszło.

Kolejną poradą jest to aby umieć się wsłuchiwać się chłopaka jak do Ciebie prawi. A chociaż udawaj, że ze jesteś zainteresowana. Większość mężczyzn lubi dużo mówić o swojej osobie, wydarza się ze o niczym ciekawym nie mówią, jednak jeśli Ci zależy na tej osobie warto go wysłuchać

Kolejną wskazówką którą muszę Tobie dać to aby nie być uprzykrzającą, to chłopak powinien się starać i o Tobie zabiegać! Nie rób nic na ponad stan ponieważ może mieć to przeciwny zakończenie.

Kolejną wskazówką jaką mogę Ci ofiarować to bądź cały czas dla niego atrakcyjna, staraj się być dla niego jak najcudowniej tylko możesz, musisz też starać się pewną siebie człowiekiem nie chodzi mi o nadmierna pewność siebie! To już tyle jeśli chodzi o moją wiedzę w zakresie podrywania facetów, nie są to gotowe metody na każdego faceta, jednakże pomogą Ci one w podrywaniu facetów!

© Techniki i porady jak podrywać chłopaków
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci